...
Що таке Root-права Android чули багато хто, але зовсім мало власників андроїд-смартфонів отримали їх з побоювання зашкодити своєму пристрою
...
Упустили телефон в калюжу, раковину або ще гірше, туалет?
...
Якщо ви виявили, що в якийсь момент ваш Play Маркет відмовляється працювати, не поспішайте засмучуватися - вам достатньо лише виконати кілька нехитрих маніпуляцій.
...
Перші користувачі Google Glass отримали довгоочікуваний гаджет в своє користування і виклали відео в мережу.
...
Казино ігри для Android.


Все для Андроїд

Все для андроїд

Android-Drive.Com – інформаційний сайт про ос Android на українській мові. Наша мета: об'єднати всіх україномовних користувачів Андроїд в одну спільноту.

В нашому каталозі Програми/Ігри можна скачати apk і кеш файли платних програм та ігор, а також знайти українізовані ігри та програми.

Ми займаємось написанням оглядів пристроїв, ігор і програм. Також ми створюємо різні уроки та інструкції. Зі всіма оглядами можна ознайомитись в каталозі Статті/Огляди. Також в наших планах є перекладання і створення уроків програмування для Андроїд.

Якщо у вас виникли запитання, чи пропозиції, сміливо залишайте їх в книзі Пропозицій/Відгуків. Для того, щоб бути в курсі всіх обновлень сайту, рекомендуємо підписатись на нас в соціальних мережах, або використовувати наші RSS канали.

Опитування
Чи хотіли б ви використовувати сторонні українізатори до додатків, де немає укр. мови?
Всього відповідей: 38
Ми Вконтакті
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Android-Drive.Com © 2011-2024. При використанні любого матеріалу , гіперпосилання на сайт обв'язкове! Powered by lmi11.